З 50 л молока виходить 2 кг масла. Скільки кілограмів масла вийде з 100 л молока? Напишіть будь

ласка відповідь до задачі)))

Ответы на вопрос

Отвечает Бубенщикова Дарья.

Ответ:

50:2=25(л)- для 1 кг масла

100:25= 4 (кг)

відповідь: 4 кг масла

Пошаговое объяснение

Отвечает Смирнов Евгений.

1) 50:2 = 25 (л) - потрiбно на 1кг масла

2) 100:25 = 4(кг) - одержуэмо масла зi 100л молока

Вiдповiдь: зi 100л молока можна одержати 4кг масла.