за 20 секунд кінь пробігає 400 метрів. Антиопа за 12 секунд пробіга 300 метрів. У кого з тварин

біьша швидкість? Нка скіьки метрів за секунду?

Ответы на вопрос

Отвечает Олiйник Марина.

Ответ:

Антилопа швидша на 5 км/год

Пошаговое объяснение:

швидкість коня 400/20=20 км/год

швидкість антилопи 300/15=25 км/год

25-20=5 км/год на скільки швидша антилопа