Одне з двох чисел менше від другого на 3. Якщо перше число помножити на 3, а друге — на 2, то

дістанемо однакові результати. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Старцева Анастасия.

Пусть х - одно число, тогда (х + 3) - другое число. Уравнение:

х · 3 = (х + 3) · 2

3х = 2х + 6

3х - 2х = 6

х = 6 - одно число

6 + 3 = 9 - другое число

Вiдповiдь: числа 6 i 9.

Отвечает Михайлив Ульяна.

Відповідь: -6 і -18

Покрокове пояснення:

Перше число х, друге число х -  3.

Множимо перше число х на 3, буде 3×х.

Друге число (х - 2) множимо на 2, буде (х - 3)×2

Складаємо рівняння

3×х = (х - 3)×2

3×х = 2×х - 6

3×х - 2×х = -6

х = -6

Шукаємо друге число: (-6-3)×2 = -18