Одне з двох чисел більше за друге на 4. Якщо перше число помножити на 2, а друге - на 6, то

дістанемо однакові результати. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Шумилов Алексей.

Відповідь:

Перше число 6.

Друге число 2.

Покрокове пояснення:

1) Рішення за допомогою системи рівняннь.

Перше число - Х.

Друге число - У.

Маємо систему рівняннь.

Х = У + 4

2 × Х = 6 × У

Підставимо 1 рівняння до 2.

2 × У + 2 × 4 = 6 × У

4 × У = 8

У = 2

Х = 2 + 4 = 6

2) Рішення без використання системи рівняннь.

Якщо перше число помножити на 2, то результат буде дорівнювати другому числу помноженому на 6. Скоротимо обидва множники на 2. Маємо: перше число дорівнює потроєному другому числу. Також відомо, що перше число на 4 більше за друге число. Поєднаємо ці дві умови. Маємо: якщо до другого числа додати 4, то результат буде дорівнювати потроєному другому числу. Відповідно: подвоєнне друге число дорівнює 4. Друге число дорівнює 2. А перше число дорівнює 6 ( 2 + 4 = 6 ).