Тигр за добу зідає 10 кг м’яса. Скільки м’яса він з’їсть за 3 дні? 4 дні? За тиждень?


Ответы на вопрос

Отвечает Ставинская Дарья.

3 дні:

10×3=30 кг

4 дні:

10×4=40кг

тиждень(7 днів):

7×10=70кг