Сума цифр двозначного числа дорівнює 7.Якщо ці цифри поміняти місцями, то дістанемо число більше

заданого на 45.Знайти дане число.

Ответы на вопрос

Отвечает Тасимов Диас.

Ответ:

Это число 16  

Пошаговое объяснение:

Решаем системой уравнений:  

X+ Y = 7  

XY+45 = YX  

10X + Y + 45 =10Y + X  

9Y-9X = 45  

У = Х + 5  

Подставляем отсюда вместо У в первое уравнение Х+5:  

2х +5 = 7  

2X = 2  

Х = 1  

У = 7-1 = 6  

Проверка : 61-16 = 45