Рівняння нужно до завтра!!!!!!!!№ 1. Розв'язати рівняння: 0,7(6у - 5)=0,4(у - 3) - 1,16.


Ответы на вопрос

Отвечает Лузина Кристина.

0,7(6у−5) = 0,4(у−3)−1,16

4,2y−3,5 = 0,4y−1,2−1,16

4,2y−0,4y = −2,36+3,5

3,8y = 1,14 \left| \right \: :3,8

y = 0,3