У трьох ящиках 23,8 кг цукерок. Скільки кілограмів цукерок у кожному ящику, якщо в другому ящику на

3,2 кг менше, ніж у першому, а в третьому в 1,6 рази більше, ніж у першому? У відповідь записати тільки три значення. (без одиниць вимірювання, через крапку з комою без пробілів) *

Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+х-3,2+1,6х=23,8

3,6х=23,8+3,2

3,6х=27

х=7,5-1 ящик

2 ящик 7,5-3,2=4,3

3 ящик 7,5*1,6=12