Висота ромба - 5м,сторона - 12м і одна діагональ дорівнює 2м.Обчисліть довжину другої діагоналі


Ответы на вопрос

Отвечает Мамадамирова Азима.

Ответ:

60m

Пошаговое объяснение:

S=a*h=d1*d2/2

2a*h=d1*d2

24*5=2*d2

d2=24*5/2=12*5=60