Ручка дорожче за олівець на 4,5 грн.Скільки коштує 1 ручка,якщо 7 олівців коштують,як 2 ручки


Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай олівець коштує х грн, тоді ручка х+4,5

7х = 2(х+4,5)

7х = 2х + 9

7х - 2х = 9

5х = 9

х = 9 : 5

х = 1,8 грн - коштує олівець

1,8 + 4,5 = 6,3 грн - коштує ручка