Скосили 0,7 площі поля. Обчисліть загальну площу поля, якщо залишилося скосити ще 21 га?


Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Алина.

Ответ:

70га

Пошаговое объяснение:

0,7 скосили, 0,3=21

0,7=7   0,3 =3

1) 21 : 3 = 7

2) 7 * 7=49

3) 49 + 21 = 70(га)