Помогите розв'язать задачу,і я если что А-класс Інтелект ну я не могу решить ету задачю!!!На одному

тракторі можна скосити траву на певній ділянці за 2год, а на іншому -за 3год. За який час можно скосити траву на цій ділянці,якщо будуть працювати обидва трактори одночасно?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Юлиана.
1)1/2+1/3=3/6+2/6=5/6-разом за 1 годину.
2)1:5/6=6/5=1 1/5(год)-1 година 12 хвилин
Відповідь:цю ділянку можна скосити за 1 годину 12 хвилин якщо трактори працюють разом.
Все правильно, бо недавно робив таке.