ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!Знайдіть суму коренів рівняння0,4 (6-4t)=0,5 (7-3t)-1,9​


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Милана.

0,4 (6-4t)=0,5 (7-3t)-1,9​

2,4 - 1,6t = 3,5 - 1,5t -1,9

-1,6t + 1,5t  = 3,5 - 1,9 - 2,4

-0,1t = -0,8

t = 8