Монтуючи шафу, тато вкручує 12 шурупів за 4 хв, а його син може вкрутити їх за 6 хв. Скільки хвилин

займе вся робота, якщо тато працюватиме разом із сином, і їм потрібно вкрутити всього 35 шурупів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожухарь Ирина.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

12/4=3

12/6=2

3+2=5

35/5=7

Здається так.