в трапеції ABCD с основами BC =6см і AC = 20 см, бічна сторона AB=8 см, а кут B дорівнює 120

градусів. Знайти діагоналі трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Родион.

Ответ:

14 28, 26,  14

20-6=14

8+6=14

20+8=24

20+6=26

картинка не помешала б не понятно причем 120 градусов