Ширина прямокутника дорівнює 9 см, що становить 72% його довжини. Знайти площу прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дима.

Ответ:

S = 112,5 см²

Пошаговое объяснение:

нехай довжина = х, тоді:

9/72 = x/100

72x = 900

x = 900/72 = 100/8 = 25/2

S = 9*(25/2) = 112,5