Скільки дерев загинуло під час лісової пожежі, якщо відомо, що ділянка, на якій була пожежа,

нагадує квадрат зі стороною 24 км, а на одному гектарі росло приблизно 400 дерев? *

Ответы на вопрос

Отвечает Гулаков Никита.

Ответ:

количество погибших деревьев 400*57600=(22 680 000)

Пошаговое объяснение:

найдем площадь делянки

24*24 = 576 (km^{2})

(1 га= 1000 км²)

площадь делянки 57600 га

количество погибших деревьев 400*57600=22680000