ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ РОЗВЯЗАТИ БУДЬ ЛАСКА Склади ПРОГРАМУ ДІЙ ТА ОБЧИСЛИ ЗНАЧЕННЯ ВИРАЗУ.

40*3÷60+(6*7-7)÷5-4÷(4-0)*9=

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимчик Наташа.

Ответ:

0

Пошаговое объяснение:

120:60+(42-7):5-4:4*9=2+35:5-1*9=2+7-9=0