На одній автостоянці було в 4 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки

на першу перевели 72 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку? Розв'яжіть за допомогою рівняння)

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарёва Полина.

Ответ:

Пусть на второй стоянке было вначале  х машин

а на первой- 4х

составляем уравнение

4х-72=х+72

4х-х=72+72

3х=144

х=144/3

х=48 на второй стоянке было вначале машин

4*48=192 на первой  стоянке было вначале   машин

Пошаговое объяснение: