З аптечного складу лікарні видали 30% упаковок жарознижувальних засобів, 38% упаковок ліків від

серцевих недуг і 48 упаковок ліків від тиску. Скільки всього упаковок ліків видали зі складу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

С аптечного склада больницы выдали 30% упаковок жаропонижающих средств, 38% упаковок лекарств от сердечных недугов и 48 упаковок лекарств от давления. Сколько всего упаковок лекарств выдали со склада?​

100-(30+38)=32%  от давления

32%=0,32

находим целое по его части

48:0,32=150 упаковок всего

Отвечает Маласов Михаил.

Ответ:

n = 150 уп.

Пошаговое объяснение:

l1 = 30%

l2 = 38%

n3 = 48 уп.

n - ?

l = 100%

l3 - ?

Розв'язання

1) l = l1+l2+l3 >> l3 = l - l1 - l2 = 100 - 30 - 38 = 32 % - видали від тиску

2) n = \frac{n3*l}{l3} = \frac{48*100}{32} = 150 - загальну кількість упаковок видали зі складу