ЗАДАЧА У першому цеху пряцює 48 робітників. Кількисть робітників що працюють у другому цеху що

становить 5 восьмих від кількості тих що працюють у першому та 60% від кількості тих що працюють у третіх цехах. Скільки робіткиків працює в трьох цехах разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Вакилов Влад.

Ответ:

96 человек

Пошаговое объяснение:

Во втором - 5/8 от 48

В третьем - 0,6 от ( 5/8 * 48)

48 + 48 * 5/8 + 0,6 ( 48 * 5/8) = 48 + 30 + 18 = 66 + 30 = 96 (работников)