Якщо гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 10 см, а гострий кут - 60˚, то катет, прилеглий до

даного кута, дорівнює​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ира.

Ответ:

Прилеглий катет = гіпотенуза × cos60°

прилеглий катет = 10 × 1/2 = 10 × 0,5 = 5 см