Дуже срочно!!!!! Допоможіть розв’язати задачу!!!! 10 слів мають таку саму мас які 3 яблука і 1

груша а маса 6 слив і 1 яблука дорівнюють масі однієї груші. Що має більше масу 5 яблук чи 5 слив

Ответы на вопрос

Отвечает Матевосян Арам.

Ответ: яблоко и слива равны по массе

условие:

10a=3b+c

6a+b=c

решение:

3b+6a+b=10a

3b+b=10a-6a

4b=4a