Периметр 88 см. Одна зі сторін у 3р менше за другу, та на 13 см менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона х

2 сторона 3х

3 сторона х+13

Р=перша сторона + друга сторона +третя сторона=88см

х+3х+х+13=88

5х=88-13

5х=75

х=15 см - перша сторона

15*3=45 см -друга сторона

15+13=28см - третя сторона