9. Цифрларының қосындысы 2-ге тең болатын неше бес таңбалы сандарбар?​


Ответы на вопрос

Отвечает Широка Олена.

Відповідь:

55555+(-55553)=2

44444+(-44442)=2

33333+(-33331)=2

22222+(-22220)=2

11111+(-11109)=2