Сторона квадрата дорівнює 2,4 см. Знайди його периметр і площу​


Ответы на вопрос

Отвечает Полозков Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р=2.4×4=9.6см

S=2.4×2.4=5.76 см²