Помогите решить:(x-2)=x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Потанцев Роман.

Відповідь:

Рівняння розв'язку немає

Покрокове пояснення:

(x-2)=x+2

х-2=х+2

х-х=2+2

0х=4

х≠4:0 - неправильна рівність, бо на нуль ділити не можна

Рівняння розв'язку немає