У двох ящиках було однакова кількість апельсин коли з першого ящика взяли 12 штук, а з другого 22

штуки, то в першому ящику залишилося в 6 разів більше апельсин ніж у другому скільки апельсин було у кожному ящику спочатку. За ранее кто ето решит огромное спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Сергей.

Ответ:24

Пошаговое объяснение:

24-12=12- в 1 ящике остаток

24-22=2- в 2 ящике остаток

12:2=6 - во столько больше