У першому ящику було в 7 разів більше яблук ніж у другому Коли з першого ящика взяли 38 яблук а з

другого 14 то в другому залишилося на 78 яблук менше ніж у першому. Скільки яблук було в кожному ящику спочатку? Берите очень много баллов, но ответьте

Ответы на вопрос

Отвечает Щерба Лера.

Ответ:

Ще таке рівняння є: (7х-38)-(х-14)=78

7х-38-х+14=78

7х-х=78+38-14

6х=102

х=102:6

х=17 було у другому ящику 17*7=119 було у першому ящику

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому ящику було х яблук, тоді в першому було 7х яблук.

Після забору залишилось:

- в першому ящику 7х - 38 яблук;

- в другому ящику х - 14 яблук.

За умовою задачі, другий ящик мав на 78 яблук менше, тому складаємо рівняння:

х - 14 = (7х - 38) - 78

Розв'язуємо його:

х - 14 = 7х - 116

6х = 102

х = 17

Отже, у другому ящику було 17 яблук, а в першому - 7*17 = 119 яблук.

Отвечает Зайка Марина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай у другому ящику було х яблук, тоді у першому було 7х яблук.
Після того, як з першого забрали 78 яблук, у ньому стало: (7х-38) яблук. Коли з другого забрали 14, то у ньому стало: (х-14) яблук.
У другому ящику залишилось менше на: (7х-38) - (х -14) яблук. За умовою:

(7х-38) - (х -14) = 78

7х - 38 - х + 14 = 78

6х - 24 = 78

6х = 78 +24

6х = 102

х = 102:6

х = 17 (ябл.) було в другому ящику;

7х = 7•17 = 119 (ябл.) було в першому ящику.