Корені х1 х2, рівняння х2 + px – 24 = 0 задовольняють умову 2х1 + 3x2 = 0. Знайдіть коефіцієнт

р.Пожалуйста срочно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Сабир.

Ответ:

p = -2

Пошаговое объяснение:

Теорема Виета:

x² + px + q = 0

x1 + x2 = -p

x1*x2 = q

для данного примера q = -24

x1 * x2 = -24

2*x1 + 3*x2 = 0

x1 = 6

x2 = -4

=> p = 4 - 6 = -2