4. Розв'яжи задачу, складаючи рівняння. Сума двох чисел дорівнює 2,5. Знайди ці числа, якщо одне

з них на 8,5більше за інше. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Дмитрий.

Ответ:

Пусть одно число х, тогда второе х+8,5

х+х+8,5=2,5

2х=-6

х=-3 –первое число

х+8,5=8,5-3=5,5 –второе число.

Ответ: -3; 5,5.