Знайти найменше натуральне чисто, що задовольняє нерівність: чотири цілих двадцять п‘ять тридцять

других х + дві цілих сім тридцять других х більше за сто тридцять три четвертих.

Ответы на вопрос

Отвечает Порошин Демид.

4\frac{25}{32}x+2\frac7{32}x>\frac{133}4\\\\\left(4\frac{25}{32}+2\frac7{32}\right)x>\frac{133}4\\\\\left[\left(4+2\right)+\left(\frac{25}{32}+\frac7{32}\right)\right]x>\frac{133}4\\\\(6+\frac{32}{32})x>\frac{133}4\\\\(6+1)x>\frac{133}4\\\\7x>\frac{133}4\\\\x>\frac{133}4\cdot\frac17\\\\x>\frac{19}{3}\\\\x>6\frac13