Сторона правильного трикутника дорівнює 2см. Знайдіть його пошу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Димон.

Відповідь:

S =  \sqrt{3}

Покрокове пояснення:

Кут в правильному трикутнику = 180°/3 = 60°

S = 1/2 * a * b * sin60°

S = 1/2 * 2 * 2 * \sqrt{3}/2 = \sqrt{3}