В одному ящику було в 5 разів більше картоплі, ніж у другому. Коли в перший ящик досипали ще 4 кг

картоплі, а в другий - 12 кг, то в обох ящиках картоплі стало порівну. Скільки кг картоплі було в другому ящику спочатку? Пж розв'яжіть дуже нада

Ответы на вопрос

Отвечает Шнейдер Дарья.

Ответ:

2 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому ящику спочатку було - х кг, тоді в першому- 5х. Складемо рівняння:

5х+4= х+12

5х-х= 12-4

4х= 8

Х= 2 кг- було спочатку картоплі у другому ящику