8. В одному ящику було в 5 разів більше картоплі, ніж у другому. Коли в перший ящик дописали ще 4

кг картоплі, а в другий – 12 кг, то в обох ящиках картоплі стало порівну. Скільки кілограмів картоплі було в другому ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Саламандык Никита.
Нехай 2 ящик мав Х кг, тоді 5х кг - 1 ящик, х+12 кг - стало у 2 ящику, 5х+4 кг - стало у 1 ящику.
Рівняння:
х+12=5х+4
х-5х=4-12
-4х=-8
х=-8 : -4
х= 2 (кг) - у 2 ящику
Відповідь: 2 кг