на заводі в трьох цехах працює 624 робітників. У першому цеху працює на 114 людей більше,ніж у

другому,а в третьому у 3 рази більше,ніж у другому.Скільки робітників працює в кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Zakharenko Ilya.

Відповідь:216;102;306

Покрокове пояснення:

2цех. -х

1цех. - х+114

3цех. - 3х

Разом:

Х+114+х+3х=624

5х=624-114

5х=510

Х=102 другий цех

102+114=216 перший цех

3*102=306 третій цех