1)знайдіть X із пропорції: X:2=5:252) замініть відношенням натуральних чисел: 3/5 : 12/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Бычин Артём.

25х=10

х=2/5

3/5*5/3=1/4=0.25