Амалдардың орындалу ретін жаз, мәнін тап 5×4-16÷4​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

1)5×4=20

2)16÷4=4

3)20-4=16

Ответ:16

Отвечает Исаев Марк.
Жауап 16 қиын емес)))