Амалдардың орындалу ретін анықтап, өрнектердің мәнін 8тап.326 - 452 : (8 006 -7 998) + 180 . ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Максим.

326 - 452 : (8 006 -7 998) + 180 = 449,5

1) 8 006 -7 998 = 8

2) 452 : 8 = 56, 5

3) 326 - 56, 5 = 269,5

4) 269, 5 + 180 = 449,5