пароплав рухаючись рівномірно проходить відстань між двома пристанями за течією 12 година проти

течії за 15 годин знайти відстань між пристанями якщо швидкість течії ріки 2,5 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алиса.

Ответ:

300 км

Пошаговое объяснение:

x - скорость парохода, км/ч.

12(x+2,5)=15(x-2,5)       |3

4x+10=5x-12,5

5x-4x=12,5+10

x=22,5 км/ч - скорость парохода.

Расстояние между пристанями:

15(22,5-2,5)=15·20=300 км