Від станції до турбази туристи йшли зі швидкістю 4 км/год а назад зі швидкістю 5 км/год тому на той

самий шлях витратили на годину менше. Знайдіть відстань від станції до турбази

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.

Ответ:

20 км

Пошаговое объяснение:

x - расстояние от станции до турбазы, км.

x/4=x/5 +1

x/4=(x+5)/5

5x=4x+20

5x-4x=20

x=20 км