Турист ішов від турбази до станції зі швидкістю 6 км/год. Якби він йшов зі швидкістю 4 км/год, то

витратив би на дорогу на 1 годину більше. Чому дорівнює відстань від турбази до станції? В перший день продали на 4 телевізора менше, ніж за другий. Скільки телевізорів продали за кожен день, якщо відомо, що всього продали 18 телевізорів. В одному класі х учнів, а в другому 2х учнів. Разом в обох класах 36 учнів. Ширина прямокутника дорівнює х см, довжина 3х см, а периметр дорівнює 144 см. Решите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Фрудич Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)х- відстань

х/4-х/6=1

(3х-2х)/12=1

х/12=1;х=12 км - відстань від турбази до станції

2) Нехай в 1-йдень продали х телевізорів, у другий х+4

х+х+4=18

2х+4=18; 2х=18-4; х=14:2;  х=7 у 1-йдень продали телевізорів

7+4=11 у 2-йдень продали телевізорів

3) х+2х=36

3х=36; х=36:3;х=12 в одному класі,2*12=24 в другому

4)(х+3х)*2=144

4х=144:2;4х=72; х=72:4; х=18 см - ширина

3*18=54 см довжина