довжина саду 40 м., ширина - на 30 м. менша. 1/5 саду займають фруктові дерева.Яка площа під

фруктовими деревами?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

відповідь:

Фруктові дерева займають 80 метрів в квадраті

Покрокове пояснення:

40-30 = 10 м

S = 40 × 10

S = 400 м²

400 × 1/5 = 80 м²