2. Основа рівнобедреного трикутника на 2 см менша від бічної сторони. Знайдіть основу трикутника,

якщо його периметр дорівнює 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Пётр.

Ответ: нехай основа дорівнює х см, а бічна сторона – х+2, за умовою задачі, маємо : х + х+2 + х+ 2= 16

розв'яжемо р-ня

3х = 16 - 4

3х = 12

х = 4 см

Отже основа дорівнює 4 см, а бічна сторо 4+2=6 см

Пошаговое объяснение: