Діаметр і висота циліндра дорівнюють 10 см і 8 см, відповідно. Чому дорівнює площа бічної

поверхні циліндра?

Ответы на вопрос

Отвечает Лызанець Миша.

Ответ:

Sбок ≈ 251,2 см²

Пошаговое объяснение:

Sбок = L*h, где h - высота, L - длина окружности основания

L = πD

Sбок = π*D*h = π*10*8 ≈ 3,14*10*8 = 251,2 см²