За два дні батько приніс із лісу 20 л березового соку, а сын - 2 банки по 3 л соку в кожний. На

скільки більше соку приніс батько ніж син

Ответы на вопрос

Отвечает Талипова Руслана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2*3=6(л)-березового соку приніс син

20-6=14(л)-на скільки батько приніс більше ніж син