Знайдіть довжину прямокутного паралелепітета обєм якого дорівнює 25.5 дм ширина 16см висота 3.5дм


Ответы на вопрос

Отвечает Сабирова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16 см= 1,6 дм

V=abh

b= V/ah= 25,5 /  1,6*3,5 =25,5 /  5,6 = 25 1/2 : 5 3/5 =51/2 : 28/5 = 51/2 * 5/28 = 255/56 = 4 31/56 дм