Розв'яжіть рівняння використовуючи залежність між компонентами і результатом дій (х-70)*4=328​


Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Артём.

Ответ:

(х - 70) * 4 = 328

х - 70 = 328 : 4

х - 70 = 82

х = 82 + 70

х = 152

______________

(152 - 70) * 4 = 328

328 = 328