Дано три числа; 8, 40 i 16, Підвери четверте число так, щоб із чисел можна було утворити

пропорцію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Семён.

Ответ:

 \frac{40}{8}  =  \frac{x}{16}

Пошаговое объяснение:

X=40*16/8=80