До складу заспокійливого чаю входять м`ята, валеріана і хміль у відношенні 5:3:2. Яка кількість

кожної з трав входить у 100 г такого чаю? Які вам відомі способи заспокоїтися?

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Пошаговое объяснение:

1) 5x+3x+2x=100

 10x=100

 x=100÷10

 x=10

2)5x=5×10=50

3)3x=3×10=30

4)2x=2×10=20

5)50+30+20=100

Отвечает Чеботаева Анастасия.

Ответ:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності

5х+3х+2х=100

10х=100

х=100/10=10

5х=5*10=50 г - м'ята

3х=3*10=30 г - валеріана

2х=2*10=20 г - хміль

Способи заспокоїтися: зелений або трав'яний чай, дихальні вправи (цигун), йога, гімнастика, розтяжка, порахувати до десяти, склянка води, свіже повітря, прогулянка, заспокійливі збелювальні ліки (валеріанка), гойдалка, міцний сон.